3 Kasım Perşembe Günü, K12NET Öğretmen Portalı Hakkında Çok Önemli Bir Açıklama

26 Ekim 2016

3 Kasım Perşembe Günü, K12NET Öğretmen Portalı Hakkında Çok Önemli Bir Açıklama 

Şuan chrome tarayıcısı ile, bir öğretmen hesabıyla girildiğinde, yeni teknoloji ile hazırlanmış, öğretmen portalı  ekranlarınıza geliyor. Chrome dışındaki internet explorer, mozilla gibi tarayıcılarla giriş yaptığınızda ise, Silverlight teknolojisi ile hazırlanmış, eski öğretmen portalı geliyor. Pek çok öğretmen, haklı olarak hala eski öğretmen portalını kullanıyor.

3 Kasım Perşembe günü, hangi tarayıcı ile girerseniz giriniz, ekranlarınıza yeni teknoloji ile hazırlanmış, öğretmen portalı gelecektir.  Yalnız bu değişikliğin öğretmenlerimizin işlerini aksatmaması için  ekranın sol alt köşesinde “Eski Öğretmen Portalı” yazısını görebileceksiniz. Öğretmenler, isterlerse eski ekranlarından bir süre daha işlerini yürütebileceklerdir. Öğretmenlerin eski ekranlardan çalışma ihtimaline karşı hala internet explorer veya mozilla tarayıcıları  ile girilmeye devam edilmesini öneriyoruz. 

Bu haberimizi, öğretmenlerinize ivedi bir şekilde iletmenizi rica ediyoruz. 3 Kasım Perşembe günü ekranların birden değişeceği, ama sol alt köşeden isterlerse eski alışkın oldukları ekranlara ulaşabileceği, bu dönem içerisinde de yeni ekranlar üzerinde incelemeler yapması gerektiği, siz okul yetkilileri tarafından iletilmelidir. Öğretmenlerimiz, yeni öğretmen portalını tanımak için ekranın sağ üst köşesindeki soru işaretine basarak, 21-1 Serisi Yardım Videolarını izleyebilirler.

Yeni Öğretmen Portalında öğretmenlerimizi Sınavlar ekranı gibi bir sürpriz bekliyor. Dersine girdikleri  şubelerin en ayrıntılı sınav analizlerine bu bölümden ulaşabilirler. Bu eski portallarda olmayan yeni bir çalışmadır. Öğretmenlerimiz, yeni öğretmen portalını isterlerse cep telefonlarından, isterlerse tabletlerinden de kullanabileceklerdir.

Bu dönemde gördüğünüz her eksikliği [email protected] adresine bildiriniz. Öğretmen portalı ile ilgili bildirimler, 1.Öncelikli iş listesinde değerlendirilecek ve hemen düzeltmesi yapılacaktır.

ogretmen

 

 

K12NET, Microsoft Marketlerinde Yerini Aldı.

K12NET, Microsoft Marketlerinde Yerini Aldı.  Microsoft, dünya genelinde kendi satış elemanlarına müşterilerine önermek üzere, K12NET Okul Yönetim Yazılım Sistemlerini kendi...

DEVAMINI OKU

Özel Okulcular, Tercihlerini, Bir Kere Daha K12NET’den Yana Kullandılar.

Özel Okulcular, Tercihlerini, Bir Kere Daha K12NET’den Yana Kullandılar.   Özel sektör, gerçek hayattır. Özel sektörde kayırma, himaye etme olmaz,...

DEVAMINI OKU

K12NET, Sözlerini Birer Birer Tutuyor

K12NET, Sözlerini Birer Birer Tutuyor   Geçen hafta bilgisini verdiğimiz Başat Yayıncılığa ait 4,5,6,7,9,10,11.Sınıflara ait bir adet, 8 ve 12. Sınıflara ait, iki adet...

DEVAMINI OKU
Türkiye

ATLAS EĞİTİM YAZILIMLARI
Hacettepe Teknokent 1.Arge Binası No:25 Beytepe 06800 Ankara – TURKEY

Tel:+90 312 299 2313
E-Mail: [email protected]

United States

K12NET, LLC
28610 Hwy 290, F09 #158 Cypress, TX 77433

Tel: 713-412-7558
E-Mail: [email protected]

Palestine

K12NET Palestine LLC
Al-Irsal Street, Opposite Palestine Tower New Man Building 6th Floor, Office 607. Ramallah

Tel: +970 599 950 060
E-Mail: [email protected]

United Arab Emirates

NOVELTY TECHNOLOGIES
The One Tower, Office 3926, Sheikh Zayed Road Barsha Heights – Dubai United Arab Emirates

Tel:+971 4 246 2871
E-Mail: [email protected]